top of page

Юлія Л.Д.

1488 символа

8 зображень

28.05.22. Херсон

(танці на кістках)

27.04.2022

Пізня весна, і пекуче сонечко одурманює нас і ніби змушує забути про небезпеку, яка чатує навколо. І коли ми відволікаємось, ворог завдає підступного удару... "змій-горинич" летить і спалює наші міста.

15.04.2022

Ох вже ці українці... і мороженко в них "вкусное" і сік, і ноутбук у кожній хаті і нутеллу жеруть... ще й природа красива!

"Трофей", 06.04.22

Здається вже 5-та плитка в окупації. Щоб її намалювати, довелося одягти сережку, яку ми колись давно знайшли на вулиці, в мене вже років 10 мабуть немає сережок, я не дуже люблю прикраси. Люблю, коли у чоловіків харди. Виявилося, що дірочки у вухах затягнулися. Майже..

Nobody will come, 04.04.22

Присвячую всім живим істотам, які так і не дочекалися допомоги.

Upd: "Правило двох стін", 28.03.22.

Третя картинка за період російсько-української війни.. з придумуванням назв у мене якийсь затик, тому якщо у вас є ідеї назви пишіть сюди ж (головне, щоб не надто пафосно).

22.03.22.

Для них знищувати нас це як важкий наркотик, вiд якого самі вони вже не можуть відмовитися.

"Збирачі снігу. Маріуполь." 18.03.22.

Це моя перша робота за час російсько-української війни. Присвячую її друзям та знайомим, яким пощастило вирватися з блокадного Маріуполя. Для тих, хто мене особисто не знає, я живу у тимчасово окупованому російськими загарбниками місті Херсон. Наразі є ще кілька ідей для малюнків, втілюватиму їх допоки не висохнуть маркери (помаранчевий вже майже усьо).

bottom of page