Центр культурного розвитку “TOTEM”

Вас вітає Центр культурного розвитку «ТОТЕМ» з міста Херсон, Україна. Вже понад 15 років ми працюємо задля соціальних та культурних змін, задля розвитку особистості, громади, суспільства. Креативні ідеї та їх майстерне втілення – дві складові успіху організації.

July 11, 2020

Сайт-специфік перфоманс – це мистецький метод взаємодії людини і середовища (зокрема, урбаністичного). Перформери досліджують простір, намагаючись відчути його геометрію, динаміку або статику, можливості та обмеження. Власне тіло перформера одночасно стає і інструментом, і об’єктом, і навіть суб’єктом дослідження. Відбувається одночасна взаємодія і з простор...

May 6, 2020

Епідемія COVID-19 змінила світ. З одного боку, всі ми стикнулися з обмеженнями, закриттям кордонів та ізоляцію. З іншого – стало не лише зрозуміло, але й фізично відчутно, що світ дійсно є глобальним. Те, що починається десь далеко, вже завтра може опинитися у твоєму дворі. Країна походження вже не має значення. Кордони зникли – між країнами, між людьми, між...

March 14, 2020

Оголошуємо офіційний старт масштабного проекту, якого у Херсоні довго чекали. У 2020 році відкриє двері креативний простір «ТУРБІНА». Це буде спільний простір, який об’єднуватиме херсонців і збиратиме разом підприємців, ГО, ініціативні групи та активних громадян для розвитку міста, відкриватиме нові можливості для Херсону як постіндустріального міста та допо...

July 12, 2019

Сайт-специфік перфоманс – це поезія тілесності в урбаністичному просторі. Це сучасна взаємодія людини та міста. Мистецтво, частиною якого може стати будь-хто та будь-що. Цей унікальний експеримент ми здійснили у 2018 році у Мішкольці (Угорщина), і ось нарешті він відбувся у Херсоні. Ми отримали досвід, який ні з чим не можна порівняти.

Ми розпочали з лекції п...

Цей фестиваль об’єднав творчу молодь Херсона навколо ідеї арт-ревіталізації колишніх промислових територій, розташованих у центрі міста. З квітня по червень 2019 р. у просторі Urban CAD створювали свої роботи 24 художники з Херсону, Одеси, Миколаєва, Києва. Граффіті, стріт-арт, фотогалерея, колажі – все це перетворило колишню територію машинобудівного заводу...

November 11, 2018

2018 рік. Сучасна поезія, зіркова фотографія, перфоманси художників-каліграфів з Південної Кореї, хепенінги у Ботанічному  Саду – все це 17-й фестиваль «Terra Futura». У цьому році ми згадували Василиска Гнедова – поета-футуриста, який жив у Херсоні, автора «Поеми жесту» або «Поеми кінця», яка не мала слів і читалася з білого аркуша одним мовчазним жестом. М...

Older Posts >

Please reload

Центр культурного розвитку «Тотем» створив анімацію для просвітницького відеоролику Фондe «Захист» про партисипаторну демократію.

Що таке партисипативне прийняття рішень? Які існують стадії громадянської участі? Як налагодити мережеві зв’язки між владою та різними групами громадян? Дізнайся більше!

За підтримки Програми «Долучайся!» USAID

"COYC"

Культура півдня України

Totem Centre Theatre Lab

sss7.jpg

сайт Україна - Литва

Різноманіття для миру

Центр молодіжних ініціатив «Тотем» запрошує вас взяти участь у новому захопливому проекті! Проект присвячений мультикультурному різноманіттю Півдня України, а це означає, що ми будемо вивчати різні національні культури, розширювати горизонти, докопуватися до коріння, а потім ділитися своїми відкриттями зі світом.

Арт-підходи до діалогу

Герої – одна з найбільш складних і конфліктних тем у суспільстві. За зміни обставин визнаний герой свого часу може стати антигероєм або піти у забуття. Або інша ситуація – один й той самий персонаж сприймається різними частинами суспільства як герой та антигерой одночасно. Хто ж вони, ці герої? Звідки беруться і навіщо потрібні? Ми зібрали митців різних напрямків, які спочатку досліджували цю тему протягом триденного воркшопу, а потім представили результати своїх творчих досліджень на виставці «(SUPER) Герої : перезавантаження».

ТЕХНОЛОГИИ

Новая эпоха. Новые технологии.

«БИВНИ» в новом формате

 

ЦМИ «Тотем» выпускал молодёжную газету «БИВНИ» с 1996 года. Мы освещали все события, которые нас интересовали, и которые так или иначе были связаны с нашим пониманием мирового порядка. Мы старались быть разными, но в тоже время узнаваемыми. Возраст наших журналистов колебался от 13-ти до 84 лет. Материалы статей укладывались в шкалу от высокой журналистики до провинциальной литературщины. Мы не печатали стихов, но публиковали комиксы. Мы создали херсонские хроники, которые стали образцом субъективной подачи объективных новостей, мы придумывали убедительные фейки, имитирующие реальность лучше самой реальности, мы преодолевали порог восприятия и иронизировали над президентами. Нас награждали и проклинали. Нас чествовали в киноконцертных залах и запрещали в учебных заведениях. Тираж газеты передавали из рук в руки и зачитывали до дыр и поджигали в любимом офисе.

Перед тем, как мы примем окончательное решение перейти в цифровой формат, мы хотим вспомнить те «Бивни», которые пахли краской, пачкали руки, шуршали под партами, складывались в большую картонную папку с надписью «Подшивка» и даже были отличным материалом для дизайнерских одежд.

© 2014 Центр молодіжних ініціатив "Тотем".

Сайт створено дизайнерським відділом студії "Тотем" на базе Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now